گفتگوی تلفنی ترامپ و پادشاه عربستان + ۷ کشته در تصادف سواری با عابران در ایرانشهر – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری ایسنا: کاخ سفید اعلام کرد که پادشاه عربستان آغاز سال ۲۰۱۸ به دعوت رئیس جمهور آمریکا به این کشور می‌رود.

 در بیانیه کاخ سفید آمده که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان دعوت کرده تا اوایل سال آتی میلادی به واشنگتن سفر کند
در این تماس دو رهبر درباره روابط دو جانبه و آخرین تحولات در منطقه و جهان گفتگو کردند.

بنا بر اعلام کاخ سفید پادشاه تعمیرات موبایل عربستان و ترامپ در این تماس “عمق روابط استراتژیک میان دو کشور و راه‌های تقویت و تحکیم” آن را بررسی کردند.

خبرگزاری ایسنا: کاخ سفید اعلام کرد که پادشاه عربستان آغاز سال ۲۰۱۸ به دعوت رئیس جمهور آمریکا به این کشور می‌رود.
 در بیانیه کاخ سفید آمده که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان دعوت کرده تا اوایل سال آتی میلادی به واشنگتن سفر کند.

براساس قیمت تور استرالیا بیانیه کاخ سفید این دعوت در تماس تلفنی دو طرفه صورت گرفت.

——————-
خبرگزاری ایرنا:  فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه سواری پژو با عابران پیاده در بزرگراه شهید فتح مرادی ایرانشهر هفت کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت
ستوده خاطر نشان کرد: هموطنان هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره ۱۹۷ و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره ۱۱۰ پلیس اطلاع تور ارزان سیشل دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

ایرانشهر با ۴۰ کیلومتر مربع وسعت و بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۳۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

وی اضافه کرد: براثر شدت ضربه وارده در این حادثه هفت نفر از اعضای این خانواده در دم جان خود را از دست دادند و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم و به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

خبرگزاری ایرنا:  فرمانده پلیس راه جنوب سیستان قیمت تور آلمان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه سواری پژو با عابران پیاده در بزرگراه شهید فتح مرادی ایرانشهر هفت کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.
سرهنگ یدالله ستوده اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی جرحی در ساعت سه بامداد امروز در حدود هشت کیلو‌متری مسیر بزرگراه شهید فتح مرادی ایرانشهر ماموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قیمت تور گرجستان گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس در حال بررسی است.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه اتوبوس ۹ نفر از اعضاء یک خانواده را در این محل پیاده می کند اما دقایقی بعد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که خلاف جهت نیز در حرکت بوده با این افراد برخورد و از محل متواری شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *