کونته: در انتخاب ترکیب اولیه، اشتباه عمل کردم + واکنش به انتقاد ترامپ از نظام بهداشت انگلیس – سایت خبری الکوثر

طرفداری: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی پس از شکست ۴-۱ تیمش مقابل واتفورد، در گفتگوی پس از بازی با BBC درباره جایگاهش گفت:

چیزی تغییر نکرده است
کونته درباره فشاری که اکنون به تیم او وارد آمده گفت:

ابتدای فصل سعی کردم به همه بابت مسیر سختی که در لیگ و لیگ قهرمانان پیش رویمان هست، هشدار دهم. شاید امروز در انتخاب ترکیب اولیه ضعیف عمل کردم. فکر می کنم تصمیم ضعیف بود، عوض کردن شرایط امشب بسیار سخت بود. مسئولیت این شکست با من است. باید به دنبال راه حل باشیم، بازنده ها به دنبال بهانه هستند.  

فشار؟ چه فشاری؟ کدام فشار. من تلاشم را انجام داده ام، اگر کافی است، مشکلی نیست. اگر کافی نیست، باشگاه باید تصمیم دیگری بگیرد. 

عملکرد امروزمان بسیار ضعیف بود و این مایه ناامیدی است. خیلی بد شروع کردیم و بازی را با ترس آغاز کردیم، چیزی که معمولاً اتفاق نمی افتد. کارت زرد دوم باکایوکو، شرایط را برای ما سخت کرد. اگرچه نیمه دوم میل خوبی برای رسیدن به تساوی داشتیم، امّا نحوه ی مدیریت بازی بعد از گل تساوی، ناامید کننده و ضعیف بود. 

چیزی تغییر نکرده است. اینجا می مانم و می خواهم سخت تلاش کنیم و تمام توانم را برای تیم بگذارم. 

سرمربی چلسی گفت:

کونته ادامه داد:

طرفداری: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی پس از شکست ۴-۱ تیمش مقابل واتفورد، در گفتگوی پس از بازی با BBC درباره جایگاهش گفت:

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، سخنگوی «ترزا می» در واکنش به توییت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره ورشکستگی سازمان بهداشتی انگلیس اعلام کرد که نخست وزیر انگلیس به نظام سلامت این کشور افتخار می کند
خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، سخنگوی «ترزا می» در واکنش به توییت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره ورشکستگی سازمان بهداشتی انگلیس اعلام کرد که نخست وزیر انگلیس به نظام سلامت این کشور افتخار می کند.
لازم به ذکر است، رئیس جمهوری آمریکا ساعاتی پیش، تظاهرات مردم انگلیس علیه بحران سازمان خدمات بهداشت ملی این کشور را بهانه ای یافت تا با طرح درمان عمومی پیشین آمریکا به مقابله برخیزد. وی در توئیت خود نظام سلامت انگلیس را ورشکسته و ناکارآمد توصیف کرده بود.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس در این باره اعلام کرد: اعتبارات نظام سلامت در بهترین شرایط خود قرار داشته و در بودجه نیز جزء اولویت ها قرار داشته است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *