کلانی: تمرکز پرسپولیس باید روی آسیا باشد + مورینیو: خدایان فوتبال پشت نیوکاسل بودند – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری میزان: حسین کلانی در مورد دیدار پرسپولیس و نسف‌ قارشی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی سختی با نسف قارشی در پیش دارد اما شاگردان برانکو آمادگی بالایی دارند و برای پیروزی به میدان می‌روند
خبرگزاری میزان: حسین کلانی در مورد دیدار پرسپولیس و نسف‌ قارشی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی سختی با نسف قارشی در پیش دارد اما شاگردان برانکو آمادگی بالایی دارند و برای پیروزی به میدان می‌روند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص پایان یافتن قرارداد چند بازیکن این تیم و بحث جدایی بازیکنان پرسپولیس به خاطر پول، گفت: فکر نمی‌کنم در این موقعیت بازیکنان پرسپولیس به خاطر پول از تیم جدا شوند. نظر من این است که بازیکنان قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

وی افزود: پرسپولیس به هرشکل قهرمان لیگ برتر است و بازیکنان باید تمرکزشان روی آسیا باشند تا بهترین نتیجه را بگیرند.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در حالی که کورسوی امیدی برای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال انگلیس داشت با شکست برابر نیوکاسل حالا فقط باید برای کسب نایب قهرمانی با لیورپول بجنگد
در این بازی بار دیگر پل پوگبا از سوی ژوزه مورینیو تعویض شد و جای خودش را به مایکل کریک داد، در همین رابطه آقای “خاص” ‌اضافه کرد: تعویض پل پوگبا به هیچ وجه به این خاطر نبود که مصدوم شده باشد. هیچ مشکلی وجود نداشت. ما بازی را آنالیز کردیم و با توجه به شرایطی که بازیکنان در تمرینات دارند تصمیم گیری می‌کنیم که  بهترین‌ها را در زمین داشته باشیم. در آن لحظه هم برداشت ما بر این بود که بهتر است پوگبا در زمین نباشد و بازیکن دیگری به میدان برود.

ژوزه مورینیو بعد از شکست تیمش برابر نیوکاسل، گفت‌: من حس می‌کنم امشب خدایان فوتبال می‌خواستند نیوکاسل برنده این میدان شود و ما هر چقدر تلاش کردیم نتوانستیم به دروازه‌ آن‌ها راه یابیم. بازیکنان  نیوکاسل برای کسب امتیاز پا به زمین مسابقه گذاشتند و مثل حیوان (کنایه از جنگنده بودن است) تلاش کردند. وقتی هم که به گل دست یافتند تلاش‌شان را بیش‌تر از قبل کردند و هر چه که در توان داشتند را رو کردند تا بتوانند نتیجه‌ را حفظ کنند. البته از جمله من برداشت بدی نکنید. من معتقد هستم که بازیکنان نیوکاسل زیبا در این میدان بازی کردند و البته کمی هم با خوش شانسی روبه‌رو بودند، چون ما موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم که اگر آن‌ها را گل می‌کردیم شرایط بازی تغییر می‌کرد.

ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در حالی که کورسوی امیدی برای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال انگلیس داشت با شکست برابر نیوکاسل حالا فقط باید برای کسب نایب قهرمانی با لیورپول بجنگد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *