پوتین عید قربان را به مسلمانان روسیه تبریک گفت + دایی استاد قهرمانی در جام حذفی است – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور روسیه امروز (جمعه) ضمن تبریک عید قربان به مسلمانان کشورش، نقش‌ آنها را در تقویت گفتگوهای مستمر ملی و مذهبی در روسیه ستود
پوتین افزود: وحدت مسلمانان در کشور ما به منزله سنگ بنای تقویت گفتگوهای ملی و مذهبی و حل مشکلات بزرگ موجود بر سر راه پیشرفت روسیه است.

رئیس جمهور روسیه در ادامه تصریح کرد: این امر باعث خرسندی ما است که مسلمانان کشور ما طرح‌هایی آموزشی، بلیط هواپیمایی توسعه‌ای و فرهنگی را برای خدمت به صلح و آشتی در جامعه کلید می‌زنند.

در متن تبریکی که بر روی خروجی سایت رسمی کرملین قرار گرفت، به نقل از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه آمده است، “این عید مبارک حامل بهترین سنت‌های تاریخی است و در طول قرن‌ها ریشه‌های عمیق معنوی و اصل دوستی و مهربانی را در میان نسل‌ها حفظ کرده و به حفظ وحدت مسلمانان کمک می‌کند”.

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور قیمت تور سریلانکا روسیه امروز (جمعه) ضمن تبریک عید قربان به مسلمانان کشورش، نقش‌ آنها را در تقویت گفتگوهای مستمر ملی و مذهبی در روسیه ستود.
——————-
خبرگزاری تسنیم: هافبک بازیساز سایپا معتقد است که این تیم رقابت‌های جام حذفی را با هدف قهرمانی آغاز خواهد کرد.

آرش رضاوند در خصوص عملکرد سایپا در ۵ هفته ابتدایی لیگ برتر  گفت: ما ۱۰ امتیاز گرفتیم و معمولاً تیم‌هایی که دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه هستند تور استانبول به صورت متوسط باید از هر بازی ۲ امتیاز بگیرند
وی در مورد شانس ساپیا برای کسب سهمیه یا قهرمانی در لیگ برتر اظهار داشت: ما نمی‌خواهیم با این موضوع به تیم خودمان استرس بدهیم و بازی به بازی جلو می‌رویم. شما دیدید که استقلال در شروع لیگ نتیجه نگرفت و بحث قهرمانی چقدر به این تیم فشار وارد کرد. سایپا بازیکنان جوانی دارد و اگر ما یکی، دو سال کنار هم باشیم قطعاً می‌توانیم مدعی قهرمانی در لیگ تور تایلند برتر باشیم.

هافبک بازیساز سایپا درباره شرایط سایپا برای حضور در جام حذفی گفت: من در نفت تهران سابقه رفتن به فینال و قهرمانی را دارم. آقای دایی استاد قهرمانی در جام حذفی است و ما می‌توانیم با بردن ۶ بازی به آسیا برویم. تلاش می‌کنیم تا به قهرمانی برسیم و این جام را با  همین نیت آغاز خواهیم کرد. اولین بازی ما هم برابر اکسین البرز است و به نظر من کار آسانی در پیش نخواهیم داشت.

آرش رضاوند تور لحظه آخری اصفهان در خصوص عملکرد سایپا در ۵ هفته ابتدایی لیگ برتر  گفت: ما ۱۰ امتیاز گرفتیم و معمولاً تیم‌هایی که دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه هستند به صورت متوسط باید از هر بازی ۲ امتیاز بگیرند. البته ما فعلاً از قهرمانی صحبت نمی‌کنیم و می‌خواهیم بازی به بازی جلو برویم. فکر می‌کنم می‌توانستیم بیشتر امتیاز بگیریم، اما مقابل تراکتورسازی اشتباهاتی داشتیم و البته بازی سنگین با استقلال باعث شده بود تا از تور مشهد نظر بدنی کمی خسته شویم. در مجموع بد نتیجه نگرفتیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

خبرگزاری تسنیم: هافبک بازیساز سایپا معتقد است که این تیم رقابت‌های جام حذفی را با هدف قهرمانی آغاز خواهد کرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *