وصل شدن برق «حلب» پس از ۷ سال قطعی + سانچس دیگر قصد بازی برای آرسنال را ندارد! – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری فارس: به نقل از تلویزیون دولتی سوریه، مهندس «محمد زهیر خربوطلی» وزیر برق سوریه امروز رسما اعلام کرد که برق استان حلب پس از هفت سال قطعی مداوم، وصل شد
پیشتر نیز گزارش‎هایی درباره وصل شدن برق استان حلب منتشر شده بود، اما وزیر برق سوریه امروز رسما بازگشت جریان برق به این استان را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: به نقل از تلویزیون دولتی سوریه، مهندس «محمد زهیر خربوطلی» وزیر برق چارتر کیش سوریه امروز رسما اعلام کرد که برق استان حلب پس از هفت سال قطعی مداوم، وصل شد.
گروه های تروریستی با تخریب دکل‌های انتقال برق در حلب و انجام اقدامات خرابکارانه قبل از آزادسازی آن، خسارت فراوانی را به برق این استان وارد کرده بودند.

——————-

ورزش سه: پپ گواردیولا برای تقویت خط حمله تیمش الکسیس سانچس را به عنوان گزینه اصلی در نظر داشت و سیتی اولین پیشنهاد برای خرید این بازیکن را قیمت بلیط ارزان مشهد سه ماه پیش به آرسنال ارائه داد
مدیران دو باشگاه چندین بار در این مورد تلفنی با هم صحبت کردند؛ اما آرسنالی ها اصرار داشتند که قصد فروش این بازیکن را ندارند. در نهایت توپچی ها اعلام کردند که تنها در صورتی با جدایی این ستاره شیلیایی موافقت می کنند که رحیم استرلینگ راهی امیریتس شود.

سانچس دیگر قصد بازی برای آرسنال را ندارد!

ورزش تور ایتالیا سه: پپ گواردیولا برای تقویت خط حمله تیمش الکسیس سانچس را به عنوان گزینه اصلی در نظر داشت و سیتی اولین پیشنهاد برای خرید این بازیکن را سه ماه پیش به آرسنال ارائه داد.

طبق ادعای وبسایت گل، سانچس از این موضوع به قدری عصبانی است که دیگر قصد ندارد برای آرسنال بازی کند. او می خواهد آرسنالی ها را متقاعد کند که در نقل و انتقالات تور یزد نوروز ۹۷ زمستانی تحت هر شرایطی او را به سیتی انتقال دهند. این در حالی است که احتمالا سیتی در زمستان آتی، پیشنهاد ۶۵ میلیون پوندی خود را به نصف کاهش خواهد داد، چون در آن مقطع، تنها ۶ ماه از قرارداد سانچس با آرسنال باقیمانده است.

سیتی این پیشنهاد را رد کرد؛ اما روز سه شنبه پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی برای خرید الکسیس ارائه دادند که بلافاصله رد شد. پیشنهاد دوم سیتی ۶۵ میلیون پوند بود و آرسنال امید قیمت تور خارجی داشت با جذب توماس لمار از موناکو بتواند مجوز جدایی سانچس را نیز صادر کند؛ اما پاسخ رد ستاره موناکو در نهایت باعث شد انتقال سانچس به سیتی نیز منتفی شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *