واکنش ژاوی به جدایی نیمار از بارسا + زیدان: شاید ایسکو در ترکیب رئال باشد – سایت خبری الکوثر

ایسنا: ‌به نقل از eleport، نیمار با وجود این که در بارسلونا به بازیکنی محبوب و تاثیرگذار تبدیل شده بود اما  تصمیم گرفت که این تیم را ترک و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود تا عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را به خود اختصاص دهد
ایسنا: ‌به نقل از eleport، نیمار با وجود این که در بارسلونا به بازیکنی محبوب و تاثیرگذار تبدیل شده بود اما  تصمیم گرفت که این تیم را ترک و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود تا عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را به خود اختصاص دهد. هواداران بارسلونا از این تصمیم ستاره سابق خود بسیار عصبی و خشمگین هستند و او را با لوئیس فیگو مقایسه می‌کنند.
ژاوی، ستاره سابق بارسلونا که سابقه هم‌بازی شدن با نیمار را دارد این گونه به جدایی او واکنش نشان داد: آخرین باری که چنین بازیکنی با بارسلونا این گونه رفتار کرد به ۱۷ سال پیش بر می‌گردد. نیمار خاطره فیگو را زنده کرد. تصمیم او طبیعی اما در عین حال عجیب بود. او هیچ‌گونه توضیح و تفسیری برای جدایی از بارسلونا نداشت و حتی یک نشست خبری را هم برگزار نکرد. بارسلونا نامزد قهرمانی در هر جامی بود. با این حال نیمار تصمیم به جدایی از این تیم گرفت.

او  در پایان سخنان خود همچنین ‌اضافه کرد: نیمار، بازیکن بزرگی است اما بارسلونا با جدایی او به مشکل نمی‌خورد، چرا که ما بهترین بازیکن جهان یعنی لیونل مسی را در اختیار داریم و علاوه بر این بازیکن چهره های سرشناس دیگری مثل لوئیس سوارس، آندرس اینیستا، سرخیو بوسکتس و جرارد پیکه را هم داریم. بنابراین جایی برای نگرانی وجود ندارد.

——————-
خبرگزاری مهر: زین‎الدین زیدان هنوز از ترکیب اصلی برای ال‎کلاسیکو یکشنبه‌شب رونمایی نکرده، اما می‎توان از صحبت‎هایش برداشت‎‏هایی داشت
زیدان در توضیح درباره رونالدو گفت: کریستیانو رونالدو آماده است، او در تعطیلات بوده، اما خودش تمرین کرده و بدن بسیار آماده‎ای دارد.

زیدان اما نظر دیگری دارد: همه بازیکنان ما خوب هستند، هم از نظر فیزیکی و هم روحی. همه می‎خواهند بازی کنند و این خیلی خوب است، این یعنی من باید تصمیم بگیرم.

او درباره ایسکو هم نظر داده است: ایسکو می‎تواند با حضور بیل و بنزما و رونالدو در زمین باشد. کارهای زیادی می‎توانم بکنم، خواهید دید که چطور ترکیب را به زمین می‎فرستیم.

خبرگزاری مهر: زین‎الدین زیدان هنوز از ترکیب اصلی برای ال‎کلاسیکو یکشنبه‌شب رونمایی نکرده، اما می‎توان از صحبت‎هایش برداشت‎‏هایی داشت.
دو تیم فوتبال رئال مادرید و بارسلونا در دیدار سوپرکاپ اسپانیا در بازی رفت یکشنبه شب (بامداد دوشنبه) به مصاف یکدیگر می‏‌روند و در شرایطی که وضعیت مثلث تهاجمی رئالی‎ها متشکل از بیل، بنزما و رونالدو مشخص نیست و احتمال کنار گذاشتن هریک از آن‌ها توسط زیدان وجود دارد، ایسکو هم آینده‎ای مبهم دارد و بسیاری معتقدند وقتی سه مهاجم رئال در زمین هستند جایی برای این بازیکن نیست.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *