هررا: قطعا به بهترین تیم دنیا باختیم + ترامپ: آمریکا قویترین زرادخانه اتمی را دارد – سایت خبری الکوثر

ورزش سه: ستاره اسپانیایی منچستریونایتد اعتقاد دارد که شکست شب گذشته در سوپرکاپ اروپا قابل توجیه است چرا که رئال بهترین تیم دنیاست
هررا در پایان بازی گفت:« فکر می کنم رئال شایسته پیروز بود و در تمام نقاط برتر از ما ظاهر شد. با این حال نتیجه پایانی را جزئیات کوچکی تعیین کردند. در نیمه دوم راشفورد یک تک به تک را خراب کرد و گل اول رئال هم آفساید یود. رئال پیش از گل اول برتری محسوسی خرید بلیط هواپیما داشت ولی پس از گلزنی، سوار بر بازی شد.

 رئال مادرید شب گذشته با برتری ۲-۱ برابر یونایتد توانست فاتح سوپرکاپ اروپا شود. رئالی ها در مجموع بازی بهتری نسبت به یونایتد ارائه دادند و شایسته پیروز نیز بودند.

هررا: قطعا به بهترین تیم دنیا باختیم

در نیمه دوم با گل ایسکو رها شدیم تعمیرات گوشی چون دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتیم. بهتر بازی کردیم، گل زدیم و و موقعیت های گلزنی خوبی هم به دست آوردیم. رئال قطعا بهترین تیم دنیاست و برتر از ما بود. آنها امسال هم شانس اول قهرمانی اروپا هستند. این بازی نشان داد که باید در آینده بهتر شویم.»

ورزش سه: ستاره اسپانیایی منچستریونایتد اعتقاد دارد که شکست شب گذشته در سوپرکاپ اروپا قابل توجیه است چرا که رئال بهترین تیم دنیاست.

——————-
خبرگزاری خرید بلیط هواپیما ماهان ایسنا: رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتی تأکید کرد: اولین دستور من به عنوان رئیس جمهور مدرن‌سازی و به روز رسانی زرادخانه اتمی آمریکا بود که در حال حاضر نسبت به هر وقت دیگری قوی‌تر است و واشنگتن هرگز اجازه نخواهد داد هیچ کشوری از قدرت آمریکا پیشی بگیرد
خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتی تأکید کرد: اولین دستور من به عنوان رئیس جمهور مدرن‌سازی و به روز رسانی تور زمینی مشهد زرادخانه اتمی آمریکا بود که در حال حاضر نسبت به هر وقت دیگری قوی‌تر است و واشنگتن هرگز اجازه نخواهد داد هیچ کشوری از قدرت آمریکا پیشی بگیرد.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا همچنین گفت: امیدوارم آمریکا هرگز مجبور به استفاده از تسلیحات اتمی‌اش نشود. اولین دستور من به عنوان رئیس جمهور مدرن‌سازی و به روز رسانی زرادخانه اتمی‌مان بود. در حال حاضر زرادخانه ما نسبت به هر وقت دیگری قدرتمندتر تور تبریز هوایی است.

این اظهارات به دنبال دعوای لفظی میان واشنگتن و پیونگ یانگ مطرح شد. ترامپ پیش‌تر به واشنگتن هشدارداده بود که هر گونه تهدید علیه آمریکا با یک اقدام بی‌رحمانه مواجه خواهد شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *