میوه های خشک شده فله ای نخرید + پائولینیو به بارسلونا پیوست – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه های خشک شده ای که به صورت فله ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می رسد ، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست
 نسترن محمدی افزود: میوه های خشک شده در بازار باید در کارخانه های مجهز بهداشتی، تهیه و بسته بندی شوند.

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی نمایندگی اپل و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه های خشک شده ای که به صورت فله ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می رسد ، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست.
وی از مصرف کنندگان خواست ، هنگام خرید این نوع محصول حتما به مشخصات بهداشتی روی آن، دقت کنند.

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو تاکید کرد: میوه های خشک شده حتما خرید بلیط هواپیما ماهان باید در کارخانه های مشمول اخذ پروانه های بهداشتی و نیز در شرایط مناسب و مطابق با ضوابط و قوانین، تهیه و بسته بندی شوند.

محمدی یادآور شد: میوه ها بعد از خشک شدن در کارخانه ها که بر اساس ضوابط بهداشتی و با حضور مسئول فنی صورت می گیرد ،هنگام بسته بندی نیز از لحاظ باقیمانده سموم کنترل می شوند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: نشریه دیلی میل انگلیس مدعی شده است که پائولینیو، با قراردادی بلیط هواپیما در حدود ۴۰ میلیون یورو به بارسلونا پیوسته است
اکنون طبق ادعای نشریه دیلی میل بارسلونا پیشنهادش برای خرید پائولینیو را به نزدیک ۴۰ میلیون یورو (۳۶٫۴ میلیون پوند) افزایش داده و این پیشنهاد توانسته نظر سران گوانگژو را جلب کند و به این ترتیب انتقال او به نوکمپ قطعی است.

هافبک پیشین تاتنهام که سال ۲۰۱۵ این تیم را برای پیوستن به گوانگژو اورگراند چین ترک کرد، تابستان امسال در فهرست خرید‌های تعمیرات ۱۱۸ بارسلونا قرار گرفت اما پیشنهاد اول بارسایی‌ها برای خرید او که ۱۷ میلیون پوند بود، مورد قبول باشگاه چینی واقع نشد.

خبرگزاری تسنیم: نشریه دیلی میل انگلیس مدعی شده است که پائولینیو، با قراردادی در حدود ۴۰ میلیون یورو به بارسلونا پیوسته است.
پائولینیو در حالی بعد از ۲ سال در حال بازگشت به فوتبال اروپا است که پس از انتقال ۱۷ میلیون پوندی‌اش از کورینتیانس برزیل به تاتنهام هم نتوانست بلیط هواپیمایی انتظارات برآورده کند. او در ۶۷ بازی که طی دو فصل برای تاتنهام انجام داد، ۱۱ گل زد اما در نهایت با رقمی در حدود ۱۰ میلیون پوند به چینی‌ها فروخته شد و با این حال بارسلونا قصد دارد او را به خدمت بگیرد.

در همین حال نشریه موندو دپورتیووی اسپانیا نوشته است که پائولینیو روز دوشنبه هفته جاری برای امضای قراردادش به بارسلونا سفر خواهد کرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *