قلعه نویی، رکورددار بردن استقلال در لیگ برتر + تعطیلی مدارس تهران در روز دوشنبه – سایت خبری الکوثر

ورزش سه: امیر قلعه نویی با استقلال جام های زیادی را کسب کرده و همواره نام او در استقلال با موفقیت همراه بوده اما سرمربی محبوب استقلالی ها در دهه هشتاد بیش از هر فرد دیگری این تیم را شکست داده است
بعد از قلعه نویی که با ۷ مرتبه شکست استقلال رکورددار است، علی دایی با ۵ برد در رده دوم قرار دارد و رسول کربکندی و مجید جلالی با ۴ برد مشترکا در رده سوم قرار می گیرند.

ورزش سه: امیر قلعه نویی با استقلال جام های زیادی را کسب کرده و همواره نام او در استقلال با موفقیت همراه بوده اما سرمربی محبوب استقلالی ها در دهه هشتاد بیش از هر فرد دیگری این تیم را شکست داده است.
قلعه نویی در ۱۵ تقابل قبلی خود با استقلال، ۷ برد کسب کرده و ۴ مساوی و ۴ شکست نیز در کارنامه او دیده می شود و جالب آنکه در ۵ رویارویی اخیر در لیگ برتر شکستی را متحمل نشده است.

——————-

خبرگزاری میزان: کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران برخی مدارس تهران را فردا تعطیل اعلام کرد.

براساس تصمیم کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوا مشترک با کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران، مقاطع پیش دبستانی، مهدکودک و دبستان در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز پردیس، دماوند و فیروز کوه فردا دوشنبه ١٥ بهمن تعطیل است
خبرگزاری میزان: کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران برخی مدارس تهران را فردا تعطیل اعلام کرد.

براساس تصمیم کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوا مشترک با کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران، مقاطع پیش دبستانی، مهدکودک و دبستان در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز پردیس، دماوند و فیروز کوه فردا دوشنبه ١٥ بهمن تعطیل است.

اجرای طرح تردد زوج و فرد از درب منزل و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران نیز از دیگر مصوبات جلسه بود.

گفتنی است که شاخص آلودگی ها در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۶ بوده و پیش بینی می شود با تداوم ثبات هوا غلظت آلودگی در روزهای آینده افزایش یابد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *