صادرات گاز رایگان به ترکیه به پایان رسید + سوسو: با گتوزو بسیار بهتر شده‌ایم – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت ملی گاز از پایان صادرات گاز رایگان به ترکیه و تسویه کامل بدهی گازی به این کشور خبر داد و گفت: از این به بعد صادارت گاز به ترکیه به روال معمول انجام خواهد شد و پول آن دریافت می‌شود
خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت ملی گاز از پایان صادرات گاز رایگان به ترکیه و تسویه کامل بدهی گازی به این کشور خبر داد و گفت: از این به بعد صادارت گاز به ترکیه به روال معمول انجام خواهد شد و پول آن دریافت می‌شود.

حمید رضا عراقی در یک نشست خبری  از پایان یافتن صادرات گاز رایگان به ترکیه و تسویه کامل بدهی گازی به این کشور خبر داد و گفت: از این به بعد صادارت گاز به ترکیه به روال معمول انجام خواهد شد و پول آن دریافت خواهد شد.

وی افزود: تا کنون حدود ۸۰۰ میلیارد متر مکعب گاز رایگان به ترکیه داده‌ایم و از این به بعد صادرات گاز به روال عادی بازخواهد گشت.

——————-
ایسنا: به نقل از مدیاست، میلان بعد از این که نتوانست با مونتلا نتایج خوبی به دست آورد، تصمیم گرفت که این مربی جوان را از کار بر کنار کند و گتوزو را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد
تک گل تیم گتوزو را در این دیدار سوسو به ثمر رساند. او درباره گلزنی‌اش، گفت‌: مدت‌ها بود که گل نزده بودم. این گل من را به یاد گل برابر ناپولی انداخت. خوشبختانه توانستم به تیمم کمک کنم و این بسیار خوشحال کننده است.

این بازیکن ‌اسپانیایی در ادامه‌ صحبت‌هایش، ‌اضافه کرد: من سابقه کار کردن با گاسپرینی، مونتلا و گتوزو را دارم و باید این را بگویم که از بین آن‌ها گتوزو را می‌پسندم. دلیل اصلی نتایج خوب ما در دیدارهای اخیر گتوزو بوده است. او تیم را از نظر روحی تغییر داده است.

میلان در هفته بیست و سوم رقابت‌های سری A با تساوی یک بر یک برابر اودینزه متوقف شد.

ایسنا: به نقل از مدیاست، میلان بعد از این که نتوانست با مونتلا نتایج خوبی به دست آورد، تصمیم گرفت که این مربی جوان را از کار بر کنار کند و گتوزو را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.
با آمدن گتوزو شرایط میلان تا حدودی بهتر شده و این تیم توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

سوسو، یکی از بازیکنانی است که با آمدن گتوزو بهتر از قبل ظاهر شده است. او دلیل اصلی نتایج خوبی تیمش در بازی‌های اخیر را گتوزو می‌داند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *