شعار چهلمین سالگرد انقلاب اعلام شد – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری فارس: نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صبح امروز در نشست خبری اعلام اهم برنامه ها و مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار داشت: در مقطع سرنوشت ساز کنونی راهپیمایی باشکوه و حماسی ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد و برگ زرین دیگری بر افتخارات ملت ایران افزوده خواهد شد
وی با بیان اینکه ده نفر از اعضای دولت برای سخنرانی در مراکز استان ها دعوت شدند دو سه نفر آنها نپذیرفتند ولی بقیه پذیرفتند گفت: برای مثال محمدباقر نوبخت  درهرمزگان, علی ربیعی در ساری,  نهاوندیان در یزد سخترانی خواهند کرد و حاضر به انتشار لیست سخنران ها هستیم.

وی با بیان اینکه علی لاریجانی رئیس مجلس سخنران شیراز خواهد بود گفت: همچنین دادستان کل کشور سخنران خرم آباد, آیت الله سیداحمد خاتمی سخنران بوشهر, سردار سلامی سخنران اهواز و سردار صفوی سخنران اصفهان خواهد بود.

خبرگزاری فارس: نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صبح امروز در نشست خبری اعلام اهم برنامه ها و مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار داشت: در مقطع سرنوشت ساز کنونی راهپیمایی باشکوه و حماسی ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد و برگ زرین دیگری بر افتخارات ملت ایران افزوده خواهد شد.
لطفی ضمن اشاره به پوشس گسترده رسانه ای سی و نهنین سالگرد انقلاب گفت: بیش از شش هزار عکاس خبرنگار و فیلمبردار داخلی و خارجی و ۲۵۰ خبرنگار خارجی این برنامه را پوشش خواهند داد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: شامگاه بیست و یکم بانگ رسا و تکبیر فاطمی در همه کشور و نورافشانی ایران اسلامی را خواهیم داشت.

لطفی ضمن بیان اینکه قطعا نگاه دنیا بیشتر متوجه تهران است، گفت: راهپیمایی ۲۲بهمن از ساعت ۹صبح از مناطق ده گانه شهری با رویکرد مسجدمحوری به سمت میدان آرادی آغاز خواهد شد.

وی تاکید کرد: نظام با همه قوا و ارکان برای ارائه کارنامه چهل ساله انقلاب اماده می شود و این امر از ۲۲بهمن سال جاری تا ۲۲بهمن سال بعد ادامه خواهد شد و شعارمان “افتخار به گذشته و امید به آینده” خواهد بود.

لطفی در پایان با بیان اینکه امروز جوانان ما با القاهای هدف دشمن قرار دادند گفت: بیش از ۸۵درصد مردم ایران جوانانی هستند که دوره محرومیت قبل از انقلاب را لمس نکردند و ما وظیفه داریم این جوانان را با ابزار مستند و هنر با آن دوران آشنا کنیم.

وی همچنین گفت: پایان بخش مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن تهران سخنرانی حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور خواهد بود.

لطفی با بیان اینکه پنجشنبه صبح به یاد دیدار تاریخی همافران در ۱۹بهمن ۵۷ فرماندهان و نیروهای بیعت همافران به یاد آن دیدار انقلابی  فرماندهان و نیروی هوایی دیداری با حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر انقلاب خواهند داشت.

وی افزود: از ۳۸کشور دنیا اندیشمندانی برای حضور در جشن مردم ایران اسلامی خواهند شد که آمریکا, هلند, لیبی, کانادا و ژاپن از این دسته هستند.

وی افزود: فردا (پنجشنبه ۱۹بهمن ماه) میهمانی لاله ها را درگلزارهای شهدای کل کشور خواهیم کرد و بیش از ۱۸هزار گلزار شهدا شاهد غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا خواهیم بود و برای نمونه در بهشت زهرای تهران به عنوان پایتخت و گلزار شهدای شهر پاوه به عنوان گرامیداشت شهدای اهل سنت و همچنین گرامیداشت شهدای اقلیت دینی آشوری در اسلامشهر با حضور تمام اقلیت های دینی برگزار خواهد شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: اکیپ های رسانه ای بسیاری از کشورها از جمله انگلیس, ژاپن و ترکیه در مسیر راهپیمایی برای انعکاس این راهپیمایی حاضر خواهند شد و امیدواریم اخلاق رسانه ای را در پوشش راهپیمایی ده ها ملیونی مردم به جا آورند.

وی با اشاره به اینکه ۲۲بهمن روز طلوع و ظهور بزرگترین انقلاب تاریخ بعد از صدر اسلام است گفت: تمام نهادهای کشور اعم از سپاه ارتش و سایر نهادها برای خلق حماسه ای دیگر با هم هماهنگ هستند.

لطفی ادامه داد: یکشنبه در بیش از هزار شهرستان شهر و بخش و بیش از ۴ هزار روستا راهپیمایی ۲۲بهمن ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: حداقل بیست هزار غرفه در مسیر راهپیمایی خواهد بود که حدود ۱۴۰۰غرفه در مسیرهای ده گانه تهران خواهند بود.

لطفی در پاسخ به سوالی پیرامون چگونگی ارسال و سخنران به شهرها و ترکیب آن از نظر سلایق تصریح کرد: شورای هماهنگی نهادی حاکمیتی است نه جناحی و هر سلیقه و گرایش برای ما محترم است و به همین دلیل سخنران ها از تمام سلایق و قوا هستند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه سخنرانان مراکز استان ها به جز دو استان از تهران ارسال خواهند شد، گفت: از همه جایگاه ها  اعم از مجلس دولت و قوه قضاییه در این سخنرانی خواهند بود و روز شنبه بعنوان سخنران مراسم پایانی راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن به شهرستان ها خواهند رفت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه راهپیمایی امسال به مراتب مهم تر از سایر راهپیمایی ها خواهد بود گفت: رژیم جعلی اسراییل و رژیم قومی آل سعود درصدد ضربه به این راهپیمایی هستند ولی مردم ایران با حضور پرشور خود عاملی برای خشنودی دوستان انقلاب خواهند شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *