شجاعی: ممنونم از اين همه كم‌لطفی! – سایت خبری الکوثر

خبر ورزشی: فریده شجاعی همچنان از سوی هواداران استقلال یکی از گزینه‌های اصلی برای حضور در هیئت‌ مدیره باشگاه استقلال محسوب می‌شود
خبر ورزشی: فریده شجاعی همچنان از سوی هواداران استقلال یکی از گزینه‌های اصلی برای حضور در هیئت‌ مدیره باشگاه استقلال محسوب می‌شود.
* اینکه قرار شده چون دکتر قریب می‌خواهد برود شما جایگزینش شوید تا هم یک خانم در هیئت ‌مدیره باشد هم یکی از اعضای تور تبریز خانواده پورحیدری، چقدر صحت دارد؟

* چطور؟

این مطالب را طرفداران استقلال مطرح می‌کنند. جا دارد از این طریق از همه‌شان تشکر کنم که همواره دوست دارند من به عنوان یکی از اعضای خانواده پورحیدری در باشگاه باشم ولی این بحث فقط شایعه است.

به اعتقاد من حضور ایشان برای هیئت ‌مدیره بسیار لازم است و اگر من به هیئت ‌مدیره بروم به عنوان یک عضو آکادمیک برای دنبال کردن بحث‌های تور اصفهان زمینی علمی و فنی چنین سمتی را خواهم پذیرفت و کاری که من می‌کنم با کار دکتر قریب متفاوت است.

* باشگاه مطالبات منصورخان را پرداخت کرد؟

* از مشاهده چنین برخوردی چه حسی به شما دست می‌دهد؟

وقتی مسئولان دوست ندارند نامی از خانواده پورحیدری باشد، چطور می‌توان در این‌باره حرف زد! ضمن اینکه اگر هم روزی قرار باشد بیایم، هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم جای دکتر قریب بیایم.

به هر تور شیراز نوروز ۹۷ حال ابتدای فصل است و تیم‌ها افت و خیز دارند. البته مردم حق دارند از نتایج دلخور باشند ولی فکر می‌کنم با تحمل این شرایط می‌توان به روزهای آینده و مثبت امیدوار بود. در مجموع استقلال را تمام شده نمی‌دانم.

با این همه او خود از شرایطی که بر استقلال حاکم است، گله‌مند به نظر می‌رسد و معتقد است عده‌ای نمی‌خواهند نامی از پورحیدری در استقلال باقی بماند. همسر زنده‌یاد پورحیدری با خبرورزشی تور لحظه آخری اصفهان حرف زد.

* نتایج استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

*می‌دانید در بسیاری از محافل استقلالی بحث جانشینی شما به جای یکی از اعضای هیئت ‌مدیره باشگاه مطرح شده است؟

* اگر پیشنهاد شود، چه تصمیمی می‌گیرید؟

تعجب! منصور برای عشقی که به استقلال داشت همه کار کرد. او شبانه خانه فروخت، شبانه ماشین فروخت و هر کاری کرد تا استقلال را حفظ کند. در کمد وکشوی منصور یک عالمه تعمیرات موبایل فاکتور هتل، رستوران، بلیت هواپیمای تیم و از این قبیل چیزها داریم که خودش از جیبش برای تیم هزینه کرده و کنار تیم حکم اسپانسر را داشته ولی حالا بیمه تکمیلی‌‌اش پولی که برای بیمارستان هزینه کرده است را نمی‌دهد! فقط می‌توانم بگویم ممنونم از این همه کم‌لطفی!

خیر! همچنان بر همان منوال قبلی حرف می‌زنند و زیر بار نمی‌روند که منصور سرپرست تیم استقلال بوده است! این در حالی است که منصور تور زمینی اردبیل از سازمان لیگ کارت بازی داشت و با او برای همین سرپرستی تیم قرارداد بسته بودند. اگر معتقدند که منصور سرپرست نبوده یا نمی‌توانسته باشد چون عضو هیئت ‌مدیره بوده پس لابد خودشان کار غیرقانونی انجام داده‌اند و کارشان از پایه و اساس ایراد دارد.

خودم هم مطالبی در این‌باره را دیدم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *