ستاره ایرانی در لیگ هلند صد تایی شد + ستاره‌های لیگ برتری به تفکیک جغرافیا – سایت خبری الکوثر

خبرآنلاین: ستاره ایرانی تیم فوتبال آزد آلکمار، شب گذشته برای صدمین بار در لیگ دسته برتر هلند به میدان رفت.

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ اردیویزه هلند تیم فوتبال آلکمار شب گذشته در خانه توئنته رده پانزدهمی به مصاف این تیم رفته است

۲۷ بازی اول او در لیگ هلند با پیراهن «ان ای سی نایمخن» بود.

ستاره ایرانی آلکمار،این فصل هم عملکرد خوبی داشته و ۸ گل زده و ۱۰ پاس گل داده است.

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی کشورمان و باشگاه آزد آلکمار که مانند دیدارهای اخیر تیمش در مسابقه شب گذشته نیز در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفته است،امشب صدمین بازی خود در اردیویزه را تجربه می کند.

جهانبخش در ۹۹ بازی قبلی خود عملکرد موفقی داشته است. او روی ۵۰ گل تاثیر مستقیم داشته، ۲۶ گل به ثمر رسانده و ۲۴ پاس گل نیز داده است.

خبرآنلاین: ستاره ایرانی تیم فوتبال آزد آلکمار، شب گذشته برای صدمین بار در لیگ دسته برتر هلند به میدان رفت.

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ اردیویزه هلند تیم فوتبال آلکمار شب گذشته در خانه توئنته رده پانزدهمی به مصاف این تیم رفته است.

——————-
ورزش سه: اگرچه اوبامیانگ با درخشش برابر اورتون آغاز فوق العاده ای در لیگ برتر داشت، اما جالب است بدانیم او اولین بازیکن اهل گابن لیگ برتر نیست و ماریو لمینا هافبک ساوتهمپتون پیش از او با ملیت گابنی در جزیره بازی کرده است
در حال حاضر اسپانیا با ۳۱ نماینده، فرانسه با ۲۵، هلند با ۲۲، بلژیک با ۲۰، ایرلند با ۱۷، آرژانتین و آلمان با ۱۴ و برزیل با ۱۱ نماینده، بیشترین کشورهایی هستند که به لیگ برتر جزیره بازیکن صادر کرده اند.

در فصل جاری بازیکنانی از ۵۶ کشور دنیا در لیگ برتر بازی می کنند؛ از فرانسه و ایرلند گرفته تا بنین و برمودا.

ناخی ولز مهاجم برمودایی برنلی، ریاض محرز و اسلام سلیمانی الجزایری، میخیتاریان ارمنی، ایتیو مونی مهاجم هادرسفیلد از بنین، گودموندوسون و سیگوردسون ایرلندی، وینستون رید نیوزلندی و راندون سالومون ونزوئلایی تنها برخی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر جزیره با ملیت هایی منحصر به فرد هستند.

ورزش سه: اگرچه اوبامیانگ با درخشش برابر اورتون آغاز فوق العاده ای در لیگ برتر داشت، اما جالب است بدانیم او اولین بازیکن اهل گابن لیگ برتر نیست و ماریو لمینا هافبک ساوتهمپتون پیش از او با ملیت گابنی در جزیره بازی کرده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *