دنباله‌روی روسیه از ایران در اعمال فیلترینگ بر تلگرام + جلسه ۵ ساعته تاج و کی‌روش در PEC – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری فارس: به نقل از تلگراف، سازمان نظارت بر ارتباطات الکترونیکی روسیه امروز از دادگاهی در مسکو خواست تا حکم به فیلتر شدن تلگرام در روسیه بدهد
پاولدوروف که مدت‌ها است که خود را از روسیه تبعید کرده و در دوبی به سر می‌برد بارها اعلام کرده است که هرگونه درخواست از سوی سازمان‌های امنیتی روسیه برای دستیابی به کدهای امنیتی این برنامه پیام‌رسان را رد خواهد کرد.

این سازمان طی بیانیه‌ای اعلام کرده است: به صورت رسمی از تلگرام شکایت کرده و در دادخواست خود از دادگاه خواسته است تا دسترسی به تلگرام در روسیه را محدود کند.

تلگرام توانسته است از سال ۲۰۱۳ تا کنون ۲۰۰ میلیون کاربر جذب کند. اقدام سازمان نظارت بر ارتباطات الکترونیکی روسیه پس از آن صورت گرفت که ایران از برنامه خود برای اقدام در جهت محدود کردن دسترسی کاربران به تلگرام خبر داد.

خبرگزاری فارس: به نقل از تلگراف، سازمان نظارت بر ارتباطات الکترونیکی روسیه امروز از دادگاهی در مسکو خواست تا حکم به فیلتر شدن تلگرام در روسیه بدهد. این در خواست پس از آن صورت گرفت که مهلت ارائه شده از سوی این سازمان به تلگرام برای ارائه کدهای امنیتی تمام شد و تلگرام باز هم این کدها را تسلیم سازمان‌های امنیتی روسیه نکرد.

——————-

ایسنا: به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج و کارلوس کی‌روش امروز جلسهای طولانی مدت را در PEC برگزار کردند.

در این نشست که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، برنامه‌ها و اردوهای آتی تیم ملی تا زمان برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ مورد بررسی دقیق قرار گرفت

پیش از آغاز این جلسه، سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نشستی با رییس فدراسیون فوتبال، گزارش مفصلی درباره برنامه مسابقات لیگ برتر تا زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا و پس از آن را ارائه کرده بود که این موضوع هم در جلسه میان رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی مورد تحلیل قرار گرفت.

در این نشست که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، برنامه‌ها و اردوهای آتی تیم ملی تا زمان برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

در نشست رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی ایران، همچنین درباره وضعیت تیم ملی المپیک ایران هم بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در این جلسه، درباره روند برگزاری هفته‌های باقی مانده تا پایان لیگ برتر و مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا تبادل نظر شد.

ایسنا: به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج و کارلوس کی‌روش امروز جلسهای طولانی مدت را در PEC برگزار کردند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *