حمله به عروسی دختر رئیس‌جمهور اندونزی خنثی شد + بوسکتس: اعتراف می کنم که زیبا بازی نمی کنیم – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری ایسنا: پلیس مقابله با تروریسم اندونزی موفق شد یک شبه نظامی را که قصد داشت علیه هیات دیپلماتیک میانمار و و مراسم عروسی دختر رئیس جمهور اندونزی دست به اقدام تروریستی بزند، دستگیر کند
خبرگزاری ایسنا: پلیس مقابله با تروریسم اندونزی موفق شد یک شبه نظامی را که قصد داشت علیه هیات دیپلماتیک میانمار و و مراسم عروسی دختر رئیس جمهور اندونزی دست به اقدام تروریستی بزند، دستگیر کند.
وی به همراه مادر ۴۴ ساله خود در یک منزل مسکونی در حومه پایتخت اندونزی ساکن بوده و خودش را یکی از حامیان داعش معرفی کرده است.

به نقل از خبرگزاری آسیا، رئیس پلیس جاکارتا گفت، مظنون ۲۵ ساله “ریزکی آنگارا” نام دارد که قصد داشت در مراسم عروسی دختر جوکو ویدودو، رئیس جمهوری اندونزی دست به اقدام تروریستی بزند.

سخنگوی پلیس جاکارتا اعلام کرده یو قصد داشته تا به حمله در سفارت میانمار در جاکارتا و همچنین مراسم عروسی دختر جوکو ویدودو، رئیس جمهوری اندونزی دست بزند.

——————-

ورزش سه: بارسلونا فصل را بسیار خوب شروع کرده و هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان صدرنشین است.

بارسا در لالیگا ۸ امتیاز بیشتر از رئال دارد و در لیگ قهرمانان نیز در گروه خود با سه امتیاز بیشتر از یوونتوس صدرنشین است
۸ امتیاز اختلاف با رئال؟ هر چقدر این فاصله بیشتر شود بهتر است. با این فاصله امتیازی و با توجه به اینکه راهی طولانی تا پایان فصل در پیش است، نمی توانیم خودمان را از حالا قهرمان بدانیم. باید به روند بردهای مان ادامه دهیم.»

ورزش سه: بارسلونا فصل را بسیار خوب شروع کرده و هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان صدرنشین است.

بارسا در لالیگا ۸ امتیاز بیشتر از رئال دارد و در لیگ قهرمانان نیز در گروه خود با سه امتیاز بیشتر از یوونتوس صدرنشین است.

بوسکتس: اعتراف می کنم که زیبا بازی نمی کنیم

نیمار، بازیکن مهمی بود که در تابستان از ما جدا شد و به همین دلیل مجبور به تغییر سیستم شدیم. نیمار به بازی ما زیبایی و طراوت می داد. با این وجود اتحاد و همبستگی بین بازیکنان بسیار بالاست؛ به طوریکه گل زدن به ما کار مشکلی به نظر می رسد. از شرایط فعلی بسیار راضی هستیم.

سرجیو بوسکتس، هافبک ملی پوش بارسا در مصاحبه با رادیو مارکا گفت:« روند خوبی را طی می کنیم ولی اعتراف می کنم که مثل گذشته زیبا بازی نمی کنیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *