جلسه شفرها برای شروع آسیایی + مورینیو: خدای فوتبال، یاور نیوکاسل بود – سایت خبری الکوثر

ورزش سه: وینفرد شفر بعد از حضور در تهران ساشا فرزند پسری خود را به ایران آورد تا از استعداد او برای پیشرفت استقلال استفاده کند
عکس ها امیرحسین خیرخواه – دوحه

پدر و پسر شفر که پیش از تمرین در جلسه فنی با بازیکنان گفت و گو کرده بودند، در جریان تمرین نیز بر عملکرد بازیکنان و میزان آمادگی آنها نظارت کامل داشتند تا استقلال با امیدواری زیادی راهی دیدار اول خود شود.

جلسه شفرها برای شروع آسیایی

جلسه شفرها برای شروع آسیایی

جلسه شفرها برای شروع آسیایی

ساشا که به ویژه در آنالیز تیم های حریف تبحر دارد، در جریان تمرین با وینفرد شفر درباره دیدار با الریان گفت و گو کرد تا تصمیمی جامع به همراه پدر خود برای نحوه تقابل استقلال با حریف قطری اتخاذ کند.

ورزش سه: وینفرد شفر بعد از حضور در تهران ساشا فرزند پسری خود را به ایران آورد تا از استعداد او برای پیشرفت استقلال استفاده کند. فرزند سرمربی استقلال  که به عنوان آنالیزور در کنار او حضور دارد، از جمله تاثیر گذارترین افرادی است که در کنار شفر فعالیت می کند.

——————-

ورزش سه: ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد سبک بازی نیوکاسل را ستود.

 شیاطین سرخ علیرغم از دست دادن موقعیت های فراوان، با یک گل مغلوب نیوکاسل شدند تا فاصله آنها با صدر جدول و سیتی به ۱۶ امتیاز برسد
ورزش سه: ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد سبک بازی نیوکاسل را ستود.

 شیاطین سرخ علیرغم از دست دادن موقعیت های فراوان، با یک گل مغلوب نیوکاسل شدند تا فاصله آنها با صدر جدول و سیتی به ۱۶ امتیاز برسد.

مورینیو: خدای فوتبال، یاور نیوکاسل بود

مورینیو گفت: “بازی پیچیده ای بود و آنها به شدت دفاع می کردند. نیوکاسل همه کار برای نتیجه گرفتن کرد و خدای فوتبال هم با آنها بود و حریف ما مانند حیوانات دفاع کرد. من معتقدم سبکی که آنها برای پیروزی در این دیدار پیاده کردند زیبا و دیدنی بود.”

مورینیو در مورد دلیل تعویض پوگبا گفت: “مشکل خاصی نبود و من به دنبال یافتن راهی بهتر در خط میانی برای باز کردن خط دفاعی بتونی نیوکاسل بودم و به همین دلیل بازیکنی با سبک بازی ساده مانند کریک را به میدان فرستادم تا سانچس به لوکاکو نزدیک تر شده و به عنوان مهاجم سایه بازی کند.”

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *