بهترین خبر برای زیدان در آستانه دیدار با PSG + نفت تهران و پیکان، امتیازات را تقسیم کردند – سایت خبری الکوثر

ورزش سه: بسیاری معتقدند یکی از دلایل افت عجیب کهکشانی ها نسبت به فصل قبل و نتایج ضعیف این تیم در ماه های اخیر، مصدومیت فراوان بازیکنان اصلی این تیم در مقاطع مهم فصل بوده است و این موضوع زمانی پررنگ تر می شود که بدانیم رقیب آنها بارسلونا کمتر دچار چنین بحرانی بوده است
در حال حاضر تنها خسوس وایخو و دنی سبایوس بازیکنانی هستند که در تمرینات گروهی تیم زیدان شرکت ندارند.

ورزش سه: بسیاری معتقدند یکی از دلایل افت عجیب کهکشانی ها نسبت به فصل قبل و نتایج ضعیف این تیم در ماه های اخیر، مصدومیت فراوان بازیکنان اصلی این تیم در مقاطع مهم فصل بوده است و این موضوع زمانی پررنگ تر می شود که بدانیم رقیب آنها بارسلونا کمتر دچار چنین بحرانی بوده است.

بهترین خبر برای زیدان در آستانه دیدار با PSG

در حالیکه تنها ۱۳ روز تا آعاز دیدار حساس و سرنوشت ساز رئال مادرید برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان باقی مانده، امروز سرخیو راموس و رافائل واران، ۲ عنصر اصلی خط دفاعی این تیم حضور کاملی در تمرینات داشتند که این خبر باعث رضایت زیدان شده است.

البته رونالدو که همچنان در تمرینات گروهی غایب بوده و در باشگاه بدنسازی رئال به افزایش آمادگی خود مشغول است، مشکلی برای حضور در دیدارهای آتی تیمش نخواهد داشت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال نفت تهران و پیکان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی به قضاوت وحید کاظمی به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید
حسین حسینی، سامان آقازمانی و محمد نصرتی از نفت و امیرحسین کریمی از پیکان با کارت زرد داور جریمه شدند.

مهدی شیری (۱۲ – پنالتی) و محسن بنگر (۴۸) برای نفت موفق به گلزنی شدند. شیری در دقیقه ۵۱ نتوانست دومین گل خودش از روی نقطه پنالتی را بزند و پنالتی او را فراهانی دروازه‌بان نفت مهار کرد.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال نفت تهران و پیکان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی به قضاوت وحید کاظمی به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *