اولین قدم شورای شهر در راستای شفاف سازی + جاماندگان در ثبت نام مدارس نگران نباشند – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری مهر: احمد مسجدجامعی پیشنهاد کرد که زمینه حضور اهالی رسانه در تمامی جلسات شورا فراهم شود که این پیشنهاد توسط رییس شورای شهر تهران مورد قبول واقع شد

محسن هاشمی در ادامه با تایید این نکته گفت: تمامی جلسات شورای شهر  از این پس علنی برگزاری می شود و اعلام کرد این موضوع در قانون پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه شورا برای رشد و پیشرفت، نیاز به عقبه افکار عمومی دارد و تور یزد باید اهالی رسانه به عنوان نمایندگان شهروندان از تمامی مذاکرات شورا اطلاع داشته باشند، گفت: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا اعضای شورا در تمامی جلسات حاضر باشند.

خبرگزاری مهر: احمد مسجدجامعی پیشنهاد کرد که زمینه حضور اهالی رسانه در تمامی جلسات شورا فراهم شود که این پیشنهاد توسط رییس شورای شهر تهران مورد قبول واقع شد.

 احمد مسجدجامعی در نخستین جلسه رسمی شورای پنجم با تشکر از تلاش‌های تور گوانجو اهالی رسانه و مشارکت خوبی که در پوشش جلسات شورا دارند، گفت: تعدادی از این دوستان پشت درهای جلسه مانده بودند که خوشبختانه با هماهنگی وارد صحن شدند اما فراموش نکنید که این میزبانی توسط فرمانداری بود نه شورا و حتی قرار بود تنها خبرگزاری رسمی کشور یعنی ایرنا در این جلسه باشد که خوشبختانه زمینه ورود همه خبرگزاری‌ها فراهم شد.
حجت نظری نیز در ادامه سخنان مسجدجامعی پیشنهاد کرد که تمامی تور زمینی اردبیل جلسات شورای پنجم به صورت علنی برگزار شود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از ثبت نام ۹۰ درصدی دانش آموزان تهرانی خبر داد و گفت: علی‌رغم اتمام مهلت ثبت نام‌ها به جاماندگان کمک می‌کنیم
راه پیما افزود: اولیای دانش آموزان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی به مراکز رسیدگی به شکایات ادارات آموزش و پرورش شهر تهران مراجعه تور هوایی کرمان نمایند. همچنین سامانه پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش به نشانی www.shekayat.medu.ir برای ثبت پیشنهادات و بهبود عملکرد مدارس شهر تهران در نظر گرفته شده است.

 علیرضا راه‌پیما از آخرین مهلت ثبت نام در مدارس شهر تهران خبر داد و افزود: مطابق الزامات ثبت نام، آخرین فرصت ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس تا پایان مردادماه اعلام شده است اما به دانش‌آموزانی که بنا به دلایلی از ثبت‌نام بازمانده‌اند، بلیط هواپیمایی کمک خواهیم کرد که کار ثبت‌نامشان انجام شود.

وی با اشاره به توسعه متوازن ثبت نام دانش آموزان دوره متوسطه در شهر تهران از ثبت‌نام ۹۰ درصدی دانش آموزان تهرانی در سامانه سناد خبر داده و گفت: بازرسی های مستمری از روند ثبت‌نام مدارس صورت می گیرد و کلاس بندی دانش‌آموزان صورت پذیرفته است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از ثبت نام ۹۰ قیمت تور مشهد درصدی دانش آموزان تهرانی خبر داد و گفت: علی‌رغم اتمام مهلت ثبت نام‌ها به جاماندگان کمک می‌کنیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *