استفاده از مدیرانی کارآمد؛ نیاز امروز تهران + سقوط کابل برق باعث ترافیک در جاده هراز شد – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تهران استفاده از مدیران کارآمد، توانمند و نتیجه‌گرا را در سطوح مختلف شهرداری تهران امری ضروری خواند و گفت که انتظار می‌رود شورای شهر و شهردار جدید تهران برای حل مشکلاتی همچون آلودگی هوا برنامه‌ریزی مدونی داشته باشد
این عضو مجمع نمایندگان تهران با اشاره به چالش‌ها و مشکلات شهر تهران، گفت: انتظار می‌رود شهردار و شورای شهر تهران مشکلاتی همچون آلودگی تور اهواز نوروز ۹۷ هوا و حفظ سلامت شهروندان را اولویت‌بندی کرده تا مطالبات مردم تحقق یابد.

وی انتخاب نجفی به عنوان شهردار تهران را گامی در این راستا دانست و گفت: انتخاب آقای نجفی به عنوان مدیری برجسته برای شهرداری تهران قدمی مثبت است که انتظار می‌رود گام‌های بعدی نیز برای برطرف کردن چالش‌های اساسی شهر تهران با بهره‌گیری از مدیران قوی، توانمند و کارآمد محکم برداشته شود.

رحیمی به شعار نجفی مبنی ویزا شینگن بر ایجاد آسایش و آرامش در شهر تهران اشاره کرد و اظهار داشت: آقای نجفی با هوشمندی زیاد برقراری آرامش در حوزه رفاهی و آسایش در حوزه روانی و ذهنی را به عنوان اهداف خود در چهار سال آینده تعیین کرده است که امیدواریم در راه رسیدن به این اهداف چالش‌هایی همچون بهبود وضعیت محیط زیست و حمل و نقل مدنظر قرار گیرد.

علیرضا رحیمی  با اشاره به تشکیل شورای شهر جدید تهران و انتخاب شهردار، گفت: مهم‌ترین تور هوایی قشم اولویت شهردار و شورای شهر جدید تهران، استفاده از مدیران کارآمد و منسجم در سطوح مختلف است که می‌توان این را به معنای بهره‌گیری از مدیران توانمند و نتیجه‌گرا تفسیر کرد.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تهران استفاده از مدیران کارآمد، توانمند و نتیجه‌گرا را در سطوح مختلف شهرداری تهران امری ضروری خواند و گفت که انتظار می‌رود شورای شهر و شهردار جدید تهران برای حل مشکلاتی همچون تور تبریز زمینی آلودگی هوا برنامه‌ریزی مدونی داشته باشد.
——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس را هور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور گفت: در محور هراز، بعد از پلور، به دلیل سقوط کابل برق در تونل شاهد ترافیک سنگین هستیم
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس را هور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور گفت: در محور هراز، بعد از پلور، به دلیل سقوط کابل تور خارجی ارزان برق در تونل شاهد ترافیک سنگین هستیم.
وی با اشاره به ترافیک سنگین در بخشی از محور هراز گفت: به دلیل سقوط کابل برق در تونل زیارباغ، بعد از پلور، ترافیک سنگین در این محدوده را شاهد هستیم و تلاش برای برداشتن مانع و خالی کردن تونل ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اضافه کرد: ترافیک در آزادراه قزوین-کرج و کرج-تهران در محدوده‌های پایانه شهید کلانتری، پل فردیس و تور سنگاپور گرمدره سنگین است.

سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور گفت: در حال حاضر ترافیک صبح‌گاهی را در کلان‌شهرها به ویژه تهران شاهد هستیم. مسیرهای منتهی به تهران از پاکدشت، قم، جاده قدیم کرج-تهران ترافیک نیمه‌سنگین است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *