آیت‌الله کعبی: برجام، هیچ گشایش اقتصادی برای مردم نداشته + کری‌خوانی ستاره پاری‌سن‌ژرمن برای رئال – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر عراقچی درمورد تاثیرات برجام اظهار داشت: تجربه‌ای که برجام از یک جهت داشت و مفید هم بود
آیت‌الله کعبی با تاکید بر اینکه گره زدن اقتصاد به راه حل‌های دیپلماتیک اشتباه بود، ادامه داد: برجام هیچ سود و عایدی برای کشور ما نداشت و دولتمردان ما نیز اذعان دارند که تحریم‌های بانکی هنوز باقی است و‌ آمریکا نیز به دنبال گرفتن امتیازات جدید است.

خبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر عراقچی درمورد تاثیرات برجام اظهار داشت: تجربه‌ای که برجام از یک جهت داشت و مفید هم بود. بی‌اعتمادی مطلق به آمریکا چه در زمان اوباما و چه در زمان ترامپ است و این موضوع نشان داد که تنها راه پیشرفت اقتصادی کشور تکیه به استحکام داخلی، اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال است.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: بنابراین از طریق برجام هیچ گشایش اقتصادی برای کشورمان و مردم حاصل نشد و نباید به آن دل خوش کرد.

وی افزود: کسانی که به دنبال راه‌حل‌های بیرونی هستند باید چرخه هسته‌ای را به وضعیت قبل از برجام بازگردانند چرا که برجام از هر لحاظ به ضرر مردم تمام شده است.

——————-

ورزش سه: دو هفته تا شروع دیدار رئال و پاری سن ژرمن در چمپیونزلیگ، جولیان دراکسلر، کری خوانی را برای مدافع عنوان قهرمانی شروع کرده است
ورزش سه: دو هفته تا شروع دیدار رئال و پاری سن ژرمن در چمپیونزلیگ، جولیان دراکسلر، کری خوانی را برای مدافع عنوان قهرمانی شروع کرده است.

دراکسلر سپس به تمجید از مثلث خط حمله تیمش پرداخت و گفت:” بازی کردن با نیمار، کاوانی و امباپه خیلی لذت بخش است. آنها مهاجمانی استثنایی هستند و ما یکی از بهترین خطوط حمله اروپا را داریم. امباپه پتانسیل این را دارد که به بهترین بازیکن دهه بعد فوتبال تبدیل شود. او هنوز خیلی جوان است؛ ولی پتانسیلش بی نهایت است و خوشحالم که او در کنار تیم ماست و نمایش‌های خوبی نیز داشته است.”

 دو تیم روز بیست و پنجم بهمن ماه در ورزشگاه برنابئو دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ را برگزار خواهند کرد. پاری سن ژرمن با فرمی استثنایی پا به این دیدار خواهد گذاشت و این در حالیست که رئال شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند. حال دراکسلر که پیش از این مورد توجه رئال بود، کری خوانی برای قهرمان اروپا را شروع کرد.

کری‌خوانی ستاره پاری‌سن‌ژرمن برای رئال

او گفت:” دیدار مقابل رئال مادرید، دیدار بزرگی است. باید مقابل سخت ترین رقیب بازی کنیم، مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها؛ ولی اگر می‌خواهید قهرمان چمپیونزلیگ شوید، باید بهترین ها را شکست دهید. جزئیات کوچک تعیین کننده نتیجه این دیدار خواهند بود؛ ولی من مطمئنم که به دور بعد صعود می‌کنیم.”

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *