آمریکا در کنسولگری روسیه دنبال چه بود؟ + ترزا می: تحریم جدیدی علیه کره شمالی اعمال شود – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «ماریا زاخاروا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمریکایی ها در کنسولگری روسیه در سان فرانسیسکو به دنبال یافتن مواد منفجره بودند
سخنگوی وزارت خارجه روسیه همچنین این را هم گفته که آمریکایی ها تصور می کردند که دیپلمات های روس کلافه و در نهایت با آنها درگیر شوند تا بتوانند از روس ها چهره ای تهاجمی در جهان بسازند.

وی در ادامه با لحنی قیمت تور مالزی تمسخرآمیز گفت: می توانید تجسم کنید که روس ها چطور مواد منجره را در کیف هایشان حمل می کنند؟

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «ماریا زاخاروا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمریکایی ها در کنسولگری روسیه در سان فرانسیسکو به دنبال یافتن مواد منفجره بودند.
اخیرا چند ماشین سیاه که افسران «اف.بی.ای» در آن حضور داشتند، بدون هماهنگی وارد ساختمان کنسولگری روسیه در سان تور لحظه آخری اصفهان فرانسیسکو شدند. این اقدام واکنش چندباره روسیه را در براداشت، مسکو ضمن محکوم کردن این اقدام آن را مغایر با اصول دیپلماتیک خوانده است.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از ایندیپندنت، «ترزا می» نخست وزیر انگلیس امروز در واکنش به ششمین آزمایش هسته ای کره شمالی در سخنانی این اقدام را «جسورانه و غیرقابل قبول» توصیف کرد
در همین راستا، «کی سی ان اِی» رسانه رسمی کره شمالی تصاویری از تور زمینی کرمان «کیم جونگ اون» رهبر جوان این کشور را منتشر کرد که وی را در حال بررسی آنچه که بمب هیدروژنی جدید نامیده می شود، نشان می داد.

بر اساس اعلام مقامات پیونگ‌یانگ، این بمب هیدروژنی قابلیت بارگذاری روی موشک های جدید بالستیک بین‌قاره‌ای را دارد.

صبح امروز یکشنبه در ابتدا اعلام شد که پیونگ یانگ می گوید موفق به تولید سلاح اتمی پیشرفته تری شده است که قابلیت نصب بر روی موشک های بالستیک را تور کیش نوروز ۹۷ دارد.

خبرگزاری مهر: به نقل از ایندیپندنت، «ترزا می» نخست وزیر انگلیس امروز در واکنش به ششمین آزمایش هسته ای کره شمالی در سخنانی این اقدام را «جسورانه و غیرقابل قبول» توصیف کرد.
وی افزود: شورای امنیت سازمان ملل باید تحریم های جدیدی را بر کره شمالی اعمال کرده، سرعت اجرای تحریم های کنونی را تشدید کند.

نخست وزیر انگلیس در این خصوص گفت: این اقدام کره شمالی تهدیدی برای جامعه جهانی به تور لحظه آخری کرمان شمار می آید. من در این باره با «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن نیز گفتگو کردم.

پس از آن رسانه از وقوع زمین لرزه در کره شمالی خبر دادند و کره جنوبی و ژاپن اعلام کردند که این زمین لرزه ساختگی بوده و بدلیل آزمایش هسته ای کره شمالی رخ داده است.

لازم به ذکر است، کره شمالی ساعاتی پیش اعلام کرد که آزمایش بمب هیدروژنی این کشور با موفقیت انجام شده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *