آمریکا، ۸ مقام ونزوئلایی را تحریم کرد + خوزستان از فردا گرمتر می‌شود – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری فارس: آمریکا روز چهارشنبه هشت مقام ونزوئلایی دیگر، از جمله برادر «هوگو چاوز» رئیس‌جمهور فقید این کشور، را در فهرست تحریم قرار داد
واشنگتن این افراد را به ایجاد اخلال در روندهای دموکراتیک متهم کرده است.

آمریکا پیش از این هم با بیان این ادعا که در تلاش برای «کمک به مردم ونزوئلا در مسیر رسیدن به یک دموکراسی شکوفا» است، چند مقام این کشور از جمله شخص «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور تور هوایی اصفهان ونزوئلا را تحریم کرده است.

خبرگزاری فارس: آمریکا روز چهارشنبه هشت مقام ونزوئلایی دیگر، از جمله برادر «هوگو چاوز» رئیس‌جمهور فقید این کشور، را در فهرست تحریم قرار داد.
ونزوئلا در ماه‌های گذشته شاهد تظاهرات مخالفان دولت این کشور بوده است. واشنگتن با حمایت از مخالفان مادورو، او را «دیکتاتور» توصیف کرده است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه تور هوایی یزد روند افزایش دما و وقوع دمای بالای ۴۹ درجه در بیشتر نقاط استان خبر داد
وی افزود: همچنین پیش‌بینی می‌شود دمای هوا از فردا در بیشتر نقاط استان خوزستان از ۴۹ درجه سانتی‌گراد به بالاتر باشد.

کوروش بهادری اظهار کرد: مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهند با تبخیر جریانات جنوبی شاهد افزایش رطوبت نسبی در مناطق ساحلی استان خواهیم بود.

وی گفت: در شبانه‌روز گذشته اهواز، بستان، امیدیه، رامهرمز تور کیش نوروز ۹۷ و گتوند با ۴۹ درجه سانتی‌گراد و ایذه با ۲۸ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بودند. تغییرات دمای هوای امروز هوا نیز بین ۳۰ و ۴۹ درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه روند افزایش دما و وقوع دمای بالای ۴۹ درجه در بیشتر نقاط استان خبر داد.
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به پدیده شرجی بیان کرد: میزان رطوبت تور اصفهان هوایی نسبی امروز صبح در شادگان ۸۹ درصد، ماهشهر ۸۸ درصد، آبادان ۸۶ درصد، اهواز ۸۲ درصد، هندیجان ۸۰ درصد و بستان ۷۵ درصد بوده است.

بهادری گفت: همزمان افزایش رطوبت نسبی و دمای هوا می‌تواند موجب کاهش آسایش شهروندان شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *