آتش سوزی در اثر گودبرداری شبانه در پرند + اتحادیه عرب: ضربه زدن به قدس، بازی با آتش است – سایت خبری الکوثر

خبرگزاری مهر: شامگاه پنج شنبه در اثر گود برداری شبانه در فاز ۲ چهار باغ پرند آتش سوزی ناشی از آسیب به لوله گاز رخ داد
آتش نشانان در محل حاضر شده و در حال اطفا حریق هستند.

خبرگزاری مهر: شامگاه پنج شنبه در اثر گود برداری شبانه در فاز ۲ چهار باغ پرند آتش سوزی ناشی از آسیب به لوله گاز رخ داد.
گروه های تعمیراتی آماده باش اداره گاز و امدادگران به محل اعزام شدند.

فرمانده ایستگاه آتش نشانی پرند در این خصوص در جمع خبرنگاران گفت: لوله انتقال گاز یکی از واحدهایی مسکونی درحین عملیات ساختمانی آتش گرفته بود، که باحضور ماموران اداره ڱاز و آتش نشانی حریق مهارشد.

این حادثه سبب قطع گاز منطقه به جهت مهار گاز شد و تعدادی از مشترکین در حال حاضر گاز ندارند.

وی افزود: این حادثه هیڄ گونه تلفات و مصدوم نداشته است.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از روسیا الیوم، ابو الغیط در نشست وزیران امور خارجه کشورهای عربی در مورد قدس در قاهره گفت: این نشست فرصتی برای ارزیابی مجدد شرایط بیت المقدس است، موضع مشترک کشورهای عربی در این مورد برای همه مشخص است و موضع اتحادیه اروپا نیز در مورد مسئله فلسطین مثبت و قابل تقدیر است
وزیر خارجه فلسطین عنوان کرد: قدس از گذشته پایتخت ابدی فلسطین بوده و خواهد ماند و کسی نمی ‌تواند به وضعیت قدس و مرکز قانونی آن ضربه بزند.

وی تاکید کرد که ضربه زدن به قدس، کشاندن منطقه به درگیری دینی، خشونت و تروریسم است.

ریاض المالکی ادامه داد: کسی که این تصمیم را گرفته گمان می ‌کند که قدس را از میز مذاکرات کنار گذاشته است، اما قدس همیشه پایتخت ابدی ما بوده و باقی خواهد ماند.

از سوی دیگر ریاض المالکی وزیر خارجه فلسطین در این نشست گفت که تصمیم آمریکا، تصمیمی جاهلانه و ظالمانه است و این تصمیم نقض خطرناک قوانین بین ‌المللی و نادیده گرفتن ۲۵۰ هزار فلسطینی ساکن بیت المقدس است.

مالکی افزود: تصمیم ترامپ نقش آمریکا در حمایت از روند صلح را پایان داد.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا هفته گذشته در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی در حاشیه مجمع جهانی اقتصادی در داووس گفت که مسئله بیت المقدس یکی از چالش ‌های مذاکرات بود، ما این مسئله را از روی میز برداشتیم و حالا دیگر نیازی نیست درباره آن صحبت شود

خبرگزاری مهر: به نقل از روسیا الیوم، ابو الغیط در نشست وزیران امور خارجه کشورهای عربی در مورد قدس در قاهره گفت: این نشست فرصتی برای ارزیابی مجدد شرایط بیت المقدس است، موضع مشترک کشورهای عربی در این مورد برای همه مشخص است و موضع اتحادیه اروپا نیز در مورد مسئله فلسطین مثبت و قابل تقدیر است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *